KONST / Litografier / Färglitografi 15275116
nr 1527 5116
Staffan Hallström
(1914-1976), Sverige
Signerad, numrerad 35/125. Färglitografi, bildmått: 48x40 cm, yttermått inklusive ram: 62x51 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 13 mars 2023
kl 18:29:24
300 kr
350 kr
Staffan Hallström
Läs mer om Staffan Hallström